Sport

Puchar Starosty pozostał w Chrząstowie

W sobotę 13 sierpnia 2016 roku na stadionie w Chrząstowie odbył się XVI już finał Piłkarskiego Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego.

W pierwszym meczu zespół Sokoła Partynia uległ Pitmarkowi Jaślany 1:3 (0:2). W drugim Dromader Chrząstów pokonał Piast Wadowice Górne 1:0 (1:0).

Konkurs rzutów karnych o trzecie miejsce wygrała drużyna Piasta Wadowice Górne 4:1. W meczu
o pierwsze miejsce Dromader Chrząstów pokonał Pitmark Jaślany 2:1 (1:0) i tym samym zdobył okazały Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego.

Puchary i nagrody rzeczowe otrzymały również pozostałe drużyny za miejsca 2-4 a także indywidualnie najlepsi zawodnicy.  Nagrody wręczał Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła w towarzystwie członków Zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu.