W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Jak wygodnie wypożyczyć samochód?

Myślisz o wynajęciu samochodu z wypożyczalni? Potrzebujesz samochód zastępczy na czas naprawy swojego auta lub wyruszasz w daleką podróż i chcesz mieć wygodniejszy samochód na krótki czas?

Wypożyczalnia samochodów przychodzi Ci z pomocą. Świadczy ona swoje usługi zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Na flotę samochodów z wypożyczalni  https://www.ckcorp.pl składają się zarówno auto osobowe oraz dostawcze.

Znajdziesz tu zarówno małe i ekonomiczne auta miejskie segmentu A i B, jak również większe samochody osobowe z segmentów C i D. Nie lada gratką dla osób prowadzących działalność gospodarczą jest wynajem samochodów dostawczych do 3,5 tony. Jeśli i Ty chcesz się cieszyć tanim użytkowaniem niezawodnego i nowego samochodu, możesz to zrobić jeszcze szybciej i wygodniej niż do tej pory. Dowiedz się jak.

Co daje wczesna rezerwacja samochodu z wypożyczalni

W wielu przypadkach można ze stosunkowo dużym wyprzedzeniem przewidzieć termin, w którym będzie nam potrzebne auto z wypożyczalni. Zaplanowany termin oddania swojego pojazdu do serwisu na przegląd, zbliżający się wyjazd wakacyjny lub dodatkowe zlecenie w firmie, wymagające jeszcze jednego samochodu. Wcześniejsza rezerwacja auta z wypożyczalni daje wiele korzyści.

  • Tanie wypożyczenie auta – wypożyczalnie samochodów, tak jak i inne firmy, lubią mieć zaplanowaną pracę do przodu. Wcześniejsze zarezerwowanie auta, pozwala lepiej planować dostępność wybranych modeli aut i tworzyć korzystne oferty. Daje również pewien obraz tego, które auta cieszą się największym zainteresowaniem i w jaki sposób należy rozwijać flotę. Przekłada się to na wydajniejszą pracę wypożyczalni, czego efektem jest lepsza cena usług. Wcześniejsza rezerwacja auta może skutkować udzieleniem rabatu nawet w wysokości 10 procent całego kosztu najmu.
  • Gwarancja dostępności – w sytuacji, w której zależy klientowi na konkretnym modelu samochodu, np. aucie dostawczym czy lepiej wyposażonym modelu auta osobowego, wcześniejsza rezerwacja jest gwarancją jego dostępności. Dzięki swojej zapobiegliwości, możemy zaoszczędzić niepotrzebnego stresu związanego z brakiem upatrzonego samochodu od ręki i poszukiwaniem go w innych wypożyczalniach.
  • Auto przygotowane pod klienta – wcześniejsze zarezerwowanie aut pozwala również wypożyczalni na jego prawidłowe przygotowanie do drogi. O ile wszystkie auta pod wynajem są czyste, sprawne techniczne i zatankowane do pełna, to czasami klienci mogą mieć dodatkowe życzenia. Niektóre z nich to np. montaż fotelików dla dzieci, samochód z nawigacją i mapami Europy lub pojazd wyposażony w CB radio. Rezerwując auto z wyprzedzeniem, dajemy wypożyczalni czas na jego dostosowanie do naszych życzeń.

Jak zarezerwować auto w wypożyczalni?

Są dwie metody na dokonanie rezerwacji samochodu z wypożyczalni. Pierwsza z nich to kontakt telefoniczny. Na stronie https://www.ckcorp.pl/kontakt znajdują się wszystkie dane kontaktowe z wypożyczalnią. Dzwoniąc pod podany numer telefonu, należy podać pracownikowi zakres dat, w którym zamierzamy wypożyczyć wybrany model samochodu.

W trakcie rozmowy uzyskamy informacje dotyczące kosztów wynajmu. W zakładce kontakt znajdują się również dane dotyczące rachunku bankowego, na który można dokonać wpłaty zaliczki na poczet wynajmu. W niektórych przypadkach jest ona potrzebna, aby móc zagwarantować dostępność auta.

Druga opcja to rezerwacja online, przy wykorzystaniu formularza kontaktowego. Pozwala ona wybrać interesujący model i termin wynajmu, a także dopełnić niezbędnych formalności drogą elektroniczną. Rozwiązanie to jest wygodne i pozwala np. sprawdzić dostępność wybranego modelu samochodu w określonym zakresie dat, a także szybkie porównanie cen wynajmu aut z różnych segmentów i wersji wyposażenia.

Przy pierwszorazowym wynajmie samochodu z wypożyczalni, warto dokonać rezerwacji telefonicznej. W trakcie rozmowy z pracownikiem firmy, mamy możliwość otrzymania natychmiastowych odpowiedzi na interesujące Cię pytania dotyczące kosztów lub warunków użytkowania samochodu z wypożyczalni.