W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Jeśli marzysz o pisaniu

Wyciągnij teksty z szuflady, pokaż je uznanym twórcom. Stwórz coś nowego i bardzo oryginalnego zaskocz tym świat, a także samego. Sprawdź swoje możliwości i poszerz swoje horyzonty twórcze w sprzyjającej, twórczej edukacji, zakończonej w finale publikacją tekstów.

Mieleckie Towarzystwo Literackie zaprasza do udziału w Młodzieżowych Warsztatach Literackich. Warsztaty przeznaczone są głównie dla młodzieży od 15 roku życia. Będą się odbywały dziewięć razy w obecnym roku (z wyłączeniem wakacji), w każdy drugi piątek miesiąca, w siedzibie MTL ul. Mickiewicza 2/6 „Łojczykówka”. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Spotkanie organizacyjne, polegające na wypełnieniu kart informacyjnych związanych z  upodobaniami twórczymi odbędzie się, we wskazanym miejscu, w drugi piątek lutego tj. 8 lutego 2019 roku o godz. 18.00. Wszyscy, którzy wezmą udział w warsztatach, zaprezentują swoje dokonania w okolicznościowej publikacji. Jej publikację przewidziano na zakończenie całego cyklu w grudniu br. Uczestnicy warsztatów mogą liczyć na indywidualne
konsultacje dotyczące własnej twórczości. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres [email protected] Zgłoszenie powinno zawierać:

dane osobowe (imię i nazwisko, nr telefonu, wiek),

krótką notkę osobową (typ i nazwa szkoły / kierunek studiów, rodzaj uprawianej twórczości, dotychczasowe osiągnięcia i inne zainteresowania).
Strona organizatora: https://mtlmielec.blogspot.com  


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa