W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Już we wtorek Targi Pracy Powiatu Mieleckiego! [VIDEO]

Już w najbliższy wtorek (16 kwietnia) odbędą się Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. Od godziny 11.00 do 16.00 w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu na wszystkich zainteresowanych będzie czekać ponad 50 wystawców. Organizatorzy zadbali również o mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Targi pracy to wydarzenie, które stwarza możliwość osobistego spotkania się z wieloma pracodawcami, a także niepowtarzalną okazję, żeby w trakcie bezpośredniej rozmowy poznać potrzeby kadrowe lokalnych firm oraz wymagania stawiane przyszłym kandydatom. Udział w targach pracy to również szansa na złożenie swojego życiorysu w wybranych firmach, możliwość zdobycia praktycznych informacji na temat kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w różnych branżach.

W trakcie targów będzie można spotkać przedstawicieli wielu różnych firm działających na terenie powiatu mieleckiego. Swoje oferty przedstawią między innymi firmy z branży lotniczej, metalowej, elektronicznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, budowlanej, handlowej, gastronomicznej, wędliniarskiej, transportowej, ochroniarskiej, hotelarskiej i odzieżowej.

Targi pracy to jednak nie tylko rozmowy z pracodawcami. Organizatorzy przygotowali szereg dodatkowych atrakcji towarzyszących temu wydarzeniu między innymi quizy i konkursy z nagrodami, fachowe konsultacje specjalistów, porady ekspertów od wizerunku i makijażu biznesowego, pokazy ratownictwa medycznego oraz występy iluzjonisty. Dzięki uprzejmości Polskich Zakładów Lotniczych każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił jako pilot na symulatorze legendarnego śmigłowca Black Hawk. Na każdego chętnego będzie czekał fotograf, który za darmo zrobi profesjonalne zdjęcie do CV. Będzie również można skorzystać z pomocy pracowników urzędu pracy, którzy doradzą jak napisać życiorys i list motywacyjny.

Na godzinę 11.45 w sali 66 zaplanowano warsztaty biznesowe, na których zostaną przedstawione możliwości pomocy jakie kieruje mielecki urząd pracy do osób zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej. Podczas warsztatów będzie można poznać historię i doświadczenia przedsiębiorców, którzy rozkręcili swój biznes dzięki otrzymanej dotacji. Wszyscy zainteresowani będą mogli także skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie sporządzania wniosku o przyznanie środków na otwarcie własnej firmy.

Patronat nad tegorocznymi targami objęli Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Już dziś zapraszamy na Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak podkreślają organizatorzy na pewno będzie ciekawie, profesjonalnie i inspirująco! Nasza redakcja objęła to wydarzenie patronatem medialnym.

PROGRAM TARGÓW PRACY POWIATU MIELECKIEGO

11:00 do 11:15 – Uroczyste otwarcie Targów Pracy Powiatu Mieleckiego z udziałem zaproszonych gości.

11:15 do 16:00 – Udostępnienie stoisk wystawców dla odwiedzających Targi. Prezentacja firm, propozycji miejsc pracy oraz rekrutacja na wolne miejsca pracy.

11:15 do 16:00 – Udostępnienie stoisk partnerów dla odwiedzających Targi. Prezentacja partnerów oraz przygotowanych atrakcji. „Strefa Ksero” – jeśli skończyły Ci się CV za darmo wydrukujesz lub skserujesz dokumenty aplikacyjne – korytarz przy sali 65.

12:00 – Briefing prasowy – korytarz przy Auli ZST w Mielcu „Ścianka Wystawców”.

PONADTO:

Sala nr 64 ZST w Mielcu

11:30 do 15:30 – „Profesjonalne CV i list motywacyjny” – możliwość skonsultowania swojego CV i listu motywacyjnego z doradcami zawodowymi z urzędu pracy. Eksperci podpowiedzą co poprawić w Twoim CV, aby było idealne.

Sala nr 66 ZST w Mielcu

11:45 do 12:45 – „Spotkanie z przedsiębiorczością” – warsztaty podczas, których poznasz:

– narzędzia wsparcia oferowane przez Powiatowy Urząd Pacy w Mielcu i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego na rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej,

– historię i doświadczenia firm, które skorzystały ze wsparcia na prowadzenie działalności gospodarczej udzielonego przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu.

Sala nr 65 ZST w Mielcu

13:35 do 14:35 – „Pracodawca – Urząd – Pracownik – możliwości w kontekście zmian”, warsztaty podczas, których jako pracodawca poznasz:

– usługi oferowane przez urząd pracy dla pracodawców w tym doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, zatrudnianie cudzoziemców, szkolenia, KFS oraz dotacje,

– możliwości pozyskania środków i pracowników jakie oferują partnerzy urzędu.

16:00 Pożegnanie gości i zakończenie Targów

YouTube player


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa