W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – coś z niczego – to właśnie jest najlepsze na tych zajęciach…[FOTO]

Na zajęciach dla najmłodszych odbywających się w naszej filii nr. I na osiedlu Lotników maluchy wspólnie z rodzicami  wykonały ciekawą dekorację – kolorowe zawieszki z patyczków po lodach.

Latem jada się więcej lodów niż w czasie innych pór roku. Po lodach na patykach zostaje sporo patyczków. Zamiast wyrzucać je, lepiej zachować i wykonać z nich ciekawe ozdoby do mieszkania. Taką właśnie ozdobną zawieszkę do swojego pokoju wykonały dzieciaki z Aniołkowa. Wystarczyło trochę kleju , pianki plastycznej,  różnobarwnych kokardek i brokatu i oryginalne zawieszki gotowe Do wspólnej pracy i zarazem doskonałej zabawy przyłączyli się również rodzice .

Przypominamy iż zajęcia ogólnorozwojowe „Mama i Ja” odbywają się w filii nr I  Spółdzielczego Domu Kultury MSM w Mielcu, przy ulicy Bajana 20 a we środy i piątki w godzinach 17. 15 – 18. 30. Są zupełnie bezpłatne. Wszystkie dzieci w wieku 4-5 lat i rodziców serdecznie zapraszamy.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Koncert popis tańca na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa