W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK – pierwszy w naszym mieście turniej Blood bowl [FOTO]


W Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej  w Mielcu gracze z Mielca, Rzeszowa i Tarnowa w poniedziałek 19 listopada  rozegrali turniej w nową i coraz bardziej popularną w Polsce grę Blood Bowl.

Ta gra to kompilacja footballu (amerykańskiego ) wprost z mrocznego świata Warhammera, oraz energetyczna dawka strategii, taktyki i świetnej zabawy.  Blood Bowl (edycja 2016 z polską instrukcją) to wielki powrót klasycznej gry w której wcielamy się w trenerów i wystawiamy na boisko drużyny złożone z przedstawicieli jednej z wielu fantastycznych ras.

Rozgrywki obserwowane były przez kilkanaście osób z czego część mogła spróbować przykładowej rozgrywki.

Wszystkich miłośników gier bitewnych i fantastyki zapraszamy do klubu Lewa Flanka w środy i piątki w godzinach 17: 00 – 20: 00. Spotkania odbywają się w Spółdzielczym Domu Kultury.

Klub dysponuje klubową armią, zapleczem makiet dzięki czemu początkujący mogą łatwo spróbować swoich sił w tej wymagającej rywalizacji.

Dziękujemy za zaciętą walkę i sportową rywalizację – przekazują organizatorzy.


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa