W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – przygotowania do dnia zakochanych w „Aniołkowie”[FOTO]

Walentynki, czyli Dzień Zakochanych to przede wszystkim czas, w którym okazujemy uczucie tym, których kochamy. To bardzo poważny temat i ważny dzień, do którego przygotowywali sie najmłodsi odbiorcy naszych zajęć – maluchy i ich rodzice, uczęszczający na zajęcia „Mama i Ja” – odbywające się w Filii nr I, Spółdzielczego Domu Kultury MSM w Mielcu, na ul. Bajana 20 a.


Zajęcia, które odbyły się w środę  13 lutego były okazją, aby porozmawiać o miłości, uczuciach i różnych emocjach. Dzieci z chęcią opowiadały, o tym kogo kochają oraz jak postępuje się wobec tych, których kochamy. Podczas zajęć dzieci wykonały z wyciętych serduszek śliczne walentynkowe sówki ale   tajemnicą było komu je wręczą.

Przypominamy że zajęcia odbywają się w naszej  filii Nr I we środy i piątki w godzinach 17.15 – 18.30. Jest to nauka połączona z zabawą. Wykorzystując różne metody i narzędzia dzieci poznają i uczą się różnych rzeczy. Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Serdecznie wszystkich zapraszamy.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Tegoroczny Plastykon rozstrzygnięty [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa