W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały promocyjne

Stylowe Zakupy w Galerii Navigator!

Galeria Navigator zaprasza na 13. edycję Stylowych Zakupów z magazynami Twój Styl i Show! Z atrakcyjnych zniżek klienci będą mogli skorzystać od 12 do 14 kwietnia 2019.

Na liście sklepów na terenie centrum handlowego znalazło się blisko 30 marek z różnych kategorii, w których obowiązywać będą rabaty. Wśród nich salony odzieżowe (m.in. Giacomo Conti, Vistula, H&M, Monnari, Orsay, House, New Yorker), obuwnicze (CCC, Wojas) a także z dodatkami i biżuterią (Apart, SWISS, Vision Express). Nie zabraknie również asortymentu dziecięcego (SMYK, Coccodrillo, Świat Zabawek), sportowego (4F), kosmetycznego (Inglot) oraz dla wnętrz (Home & You).

Galeria Navigator w piątek i sobotę dostępna jest dla klientów od 9.00 do 21.00, a w tę niedzielę, która jest niedzielą handlową, od 10.00 do 19.00. W weekend dostępna będzie również standardowa oferta rozrywkowa i gastronomiczna.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Trendy w okularach korekcyjnych dla kobiet — co nosić w 2024 roku?

Wiadomości Mielec

Gotowi?? RUSZAMY! Pokaz kaskaderski!! [FOTO, VIDEO] 

Wiadomości Mielec

Oferta pracy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa