W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Kultura i nauka

SYMBIOSIS – wernisaż Tomasza Mrozowskiego

Piątego kwietnia o godzinie 18:00 w sali wystawienniczej Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie odbędzie się wernisaż malarstwa Tomasza Mrozowskiego pt. „SYMBIOSIS”.  

Symbiosis – zaistniały fakt ścisłego współżycia pomiędzy organizmami, zakorzeniony w przeszłości, tkwiący w teraźniejszości z ukrytą w sobie nadzieją na ciąg dalszy w przyszłości.

Symbioza daje inny sens życia, który nie tkwi tak w kolejnych dniach i sekundach następujących po sobie. Ona prowokuje i pokonuje czas, który przestaje być istotą samą w sobie. Symbioza jest autentyczną relacją, w której na pytanie: „ Co pozostaje?” – odpowiedź jest zawsze jedna: „To co się otrzymało”.

Tomasz Mrozowski – /ur. 1973/ mieszka i maluje w Mielcu, a właściwie w jego niedalekiej okolicy. Ukryty przed światem w pięknym miejscu, głównie nocami poświęca się swojej pasji, w szczególności malarstwie i ceramice.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie autorskie poetki Moniki Maciałek

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa