W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Awanse zawodowe nauczycieli w mieleckich szkołach

Siedmiu nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Mielecki awansowało na stopień nauczyciela mianowanego.

Egzaminy dla nauczycieli ubiegających się o awans odbyły się w poniedziałek, 29 sierpnia. Dzień później pedagodzy złożyli ślubowania i odebrali akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego z rąk Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka i Wicestarosty Powiatu Mieleckiego Andrzeja Bryły, w obecności dyrektorów szkół.

– Wszyscy Państwo doskonale zaprezentowaliście swój dorobek zawodowy, potwierdzając tym samym spełnienie wszystkich wymagań wynikających z rozporządzenia o awansie zawodowym – podsumował egzamin wicestarosta Andrzej Bryła, zwracając się do awansowanych.

Gratulacje na ręce pedagogów złożył także starosta mielecki Stanisław Lonczak, wyrażając uznanie dla ich codziennej pracy i życząc pomyślności w dalszej karierze.

Awanse uzyskali:
Rafał Gromny – SPPP, psycholog
Gertruda Fijołek – SPPP, pedagog/psycholog
Magdalena Jelińska – PZPSW, zajęcia w przedszkolu
Anna Tomza – PZPSW, zajęcia w przedszkolu
Konrad Małecki – ZSB, wychowanie fizyczne
Michał Zieliński – I LO, wychowanie fizyczne
Katarzyna Jaszcz – ZST, religia

Spotkanie w gronie dyrektorów szkół stało się także okazją do wręczenia jubileuszowych nagród. Okrągłe rocznice zawodowej pracy przypadły w udziale aż trojgu dyrektorom. Byli to:
– Zdzisław Nowakowski – 40-lecie pracy zawodowej
– Radosław Kluza – 25-lecie pracy zawodowej
– Arkadiusz Gałkowski – 35-lecie pracy zawodowej

Dodatkowo starosta i wicestarosta wspólnie dokonali powierzenia stanowiska dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu Krystynie Bajger, która wygrała ogłoszony przez władze samorządowe konkurs. Stanowisko powierzono jej na pięć lat szkolnych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa