W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

1,5 miliona złotych na chodniki

W środę, 16 października, odbyły się odbiory chodników wykonanych w miejscowościach: Rzemień, Grochowe II oraz Borki Nizińskie. Ich łączna długość to ponad 1,7 km.

Najdłuższy odcinek chodnika powstał w Rzemieniu. Za kwotę 822 558,33 zł wybudowano 730 metrów traktu dla pieszych. Realizacją inwestycji zajęła się firma DB Budownictwo Sp. z o. o. z Rytwian.
MPGK Mielec wykonało 570 metrów chodnika w miejscowości Grochowe II. Koszt tej inwestycji wyniósł 399 999,47 zł.


Na terenie gminy Tuszów Narodowy powstał jeszcze jeden odcinek chodnika – w Borkach Nizińskich. Wykonanie 420-metrowego traktu kosztowało 360 460,16 zł. Zadanie zrealizowało przedsiębiorstwo BRUK-DAR z Brnia Osuchowskiego.
Wszystkie wymienione inwestycje zostały sfinansowane po połowie z budżetów powiatu i poszczególnych gmin.
Obecnie na terenie powiatu mieleckiego trwa jeszcze kilka inwestycji w infrastrukturę drogową. Wkrótce odbiory kolejnych chodników, dróg i mostów.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie autorskie poetki Moniki Maciałek

Wiadomości Mielec

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Paweł 17 października 2018 (środa) at 21:19

Od 3 lat na Złotnikach nie wykonano ani jednego metra chodnika (o przepraszam zrobili wyspę chodnikową na przeciwko „stadionu” chyba na pokaz), o co tu chodzi, we wsiach oddalonych po 15km od mielca chodniki już wymieniają, a na Złotnikach strach z dzieckiem na spacer wyjść nie mówiąc o puszczeniu na rower. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa