W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Laptopy dla Rudy

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie wygrał mobilną pracownię multimedialną w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „#OSEwyzwanie”. 

Do konkursu organizowanego przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Zmagania składały się z kilku etapów. Projekty, w których uczestniczyła szkoła z Rudy to: mLegitymacja i ogólnoświatowy tydzień kodowania. Dodatkowo placówka mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek. Koordynatorem szkolnym tego ciekawego przedsięwzięcia był Ireneusz Weryński, a nad całością czuwał dyrektor Ireneusz Wołoszyn. 

Komisja konkursowa zdecydowała o przyznaniu podstawówce w Rudzie nagrody, w postaci mobilnej pracowni multimedialnej, która będzie wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. – Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie, życzymy więcej takich wygranych. Sprzęt posłuży uczniom do rozwijania zainteresowań informatycznych – przekazuje Ireneusz Wołoszyn.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa