W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

17 i 16 – latek z narkotykami w Radomyślu Wielkim

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili, że dwóch młodych mężczyzn z powiatu dębickiego, przebywających na terenie miasta, może mieć przy sobie narkotyki. Policjanci zatrzymali 17 i 16-latka, przy których zabezpieczyli narkotyki. 17-latek usłyszał zarzuty, młodszym zajmie się sąd rodzinny.

Radomyscy policjanci ustalili, że na terenie miasta przebywa dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadają narkotyki. Mężczyźni mieli poruszać się pojazdem marki Audi A8. Kiedy zostali zatrzymani do kontroli okazało się, że kierowcą samochodu był 17-letni mężczyzna, a pasażerem jego 16-letni kolega. 17-latek kierował pomimo braku upewnień.

W samochodzie policjanci ujawnili czerwone pudełko, w którym 17-latek przechowywał pięć woreczków z suszem roślinnym. Narkotester potwierdził, że jest to marihuana. W odzieży 16-letniego pasażera policjanci ujawnili kolejny woreczek z suszem. Podczas przeszukań, w domu 17-latka ujawniono kolejną porcję narkotyków.

Kierujący audi został poddany badaniu narkotesterem, który wskazał, że był pod wpływem narkotyku. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Funkcjonariusze przedstawili zarzut posiadania narkotyków 17-latkowi. O losie o rok młodszego kolegi zadecyduje sąd rodzinny. Obaj przyznali się do posiadania narkotyków i złożyli wyjaśnienia.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Policyjna akcja – „Trzeźwy poranek”

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa