W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

17 zawodników SPR Stal Mielec rozpoczyna przygotowania do sezonu [FOTO]

12 lipca, po wakacyjnej przerwie, szczypiorniści Stali Mielec rozpoczęli treningi.

Na pierwszych zajęciach obecnych było 17 zawodników wraz z 3 nowymi wzmocnieniami – Rudolfem Cuziciem, Matejem Sarajlicem i Tomkiem Mochockim, który do Mielca przyjechał kilka godzin wcześniej, tym samym oficjalnie zostając graczem SPR Stal Mielec.

Wszyscy niedawno oficjalnie dołączyli do zespołu, choć o ich pozyskaniu mówiło się już od zakończenia ubiegłego sezonu. Stal ma wciąż problem obsady koła. Po odejściu Dariusza Kubisztala na tej pozycji jest tylko Piotr Krępa.

Z pierwszym zespołem trenuje też Hubert Skuciński, lewoskrzydłowy jest wychowankiem klubu, a ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w pierwszoligowym AZS AWF Biała Podlaska (81 bramek w 25 meczach).

W lipcu Stal rozegra pierwszy sparing z Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Czeczeńcy planują także mecze z Azotami Puławy, KSZO Ostrowiec Św. i SPR PWSZ Tarnów. Po wakacyjnych przyjemnościach przyszedł więc czas na ciężką pracę nie tylko na hali, ale i na siłowni oraz bieżni, aby w pełni gotowym przystąpić do ligowych zmagań.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa