W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

21- letni Ukrainiec z marihuaną zatrzymany

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w swoim samochodzie miał dwa słoiki wypełnione suszem roślinnym. 21-letni obywatel Ukrainy mieszkający w Mielcu, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji zabronionych.

Funkcjonariusze zwrócili się do Prokuratury Rejonowej w Mielcu z wnioskiem o wszczęcie śledztwa oraz zastosowanie wobec niego środków zapobiegawczych.

W niedzielę w nocy, na parkingu przy ulicy Konopnickiej w Mielcu, policyjny patrol zauważył mężczyznę siedzącego w samochodzie, który na ich widok zaczął się dziwnie zachowywać. Policjanci szybko zorientowali się, że młody mężczyzna próbuje coś przed nimi ukryć. Szybko okazało się, że mężczyzna „delektował” się suszem roślinnym, którego miał przy sobie dość sporo. Policjanci zabezpieczyli dwa słoiki z suszem roślinnym. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany, a jego samochód zabezpieczony na policyjnym parkingu. Zatrzymany to 21-letni obywatel Ukrainy mieszkający w Mielcu. Podczas dalszych czynności policjanci przeszukali wynajmowane przez niego mieszkanie.

Kolejnego dnia młody mężczyzna został przesłuchany. Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Funkcjonariusze zwrócili się do mieleckiej prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa w tej sprawie oraz zastosowanie wobec mężczyzny środków zapobiegawczych.

Fot: Słoiki z suszem roślinnym zabezpieczone przez policjantów

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Miejski Dzień Dziecka 2023 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Młodzieżowa Rada Miejska spotkała się z Prezydentem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zarząd Powiatu Mieleckiego z absolutorium

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Yoda 4 października 2022 (wtorek) at 21:19

Wsadzić go do więzienia…nie możecie.

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa