16 stycznia 2019 (środa) - 7:59
Slider
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

28 czerwca na żwirowisku w Otałęży

28 czerwca na żwirowisku w Otałęży- czyli w bazie żeglarskiej Klubu Żeglarskiego ORKAN organizujemy trzecią edycję imprezy
„Bądź bezpieczny na wodzie” z cyklu „Pomóż dziecku zostać optymistrzem”.
W programie między innymi:

11401156_1017428044982478_1141279019899219700_n


– pokaz ratownictwa na wodzie przeprowadzony przez WOPRowców,
– pokaz ratownictwa w wykonaniu ratowników z pogotowia ratunkowego w Mielcu połączony ze szkoleniem i możliwością samodzielnego wykonywania masażu serca na fantomie,
– pokazy z udziałem straży pożarnej, policji.
Dla chętnych: pływanie motorówką, pływanie jachtem żaglowym z klubowym sternikiem, możliwość SAMODZIELNEGO pływania jachcikami klasy OPTYMIST- a mamy tego 11 sztuk, do dyspozycji kajaki, rowery wodne.
Dojazd niestety we własnym zakresie.
Na miejscu można będzie pogrillować (ale trzeba przywieźć ze sobą kiełbaski czy coś innego). Zaczynamy od 12:00, ale kto może niech się zjawi odrobinę wcześniej.
Zależy nam na tym, aby jak najwięcej dzieci i młodzieży mogło uczestniczyć w tym pokazie, zobaczyć jakie są zagrożenia nad wodą, popróbować ratownictwa, posłuchać.
Dzieciaki, przyciągnijcie rodziców do Klub Żeglarski Orkan i na Przystań Bryza w Otałęży, niech całymi dniami nie tkwią przed ekranem TV, a Wy zostawcie na jakiś czas FB, gry i co tylko internet Wam ofiarowuje i zjawiajcie się u nas!
Co jakiś czas będziemy się przypominać!
Ahoj !

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj się

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja