W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Sport

3. Bieg Niepodległości

Już 8 listopada, po raz trzeci w historii, w Mielcu odbędzie się Bieg Niepodległości. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i powiecie mieleckim wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności.

Limit uczestników określono na 150 osób – zapisy potrwają jeszcze do środy, 4 listopada, na stronie internetowej organizatora pod adresem: www.studiowizualne.com.

Trasa biegu, którego start zaplanowano na niedzielę, 8 listopada, na godzinę 13:30, liczyć będzie 10 kilometrów. Dla uczestników przygotowane zostaną atrakcyjne pakiety startowe, flagi i okolicznościowa oprawa. Na mecie każdy, kto ukończy bieg, otrzyma wyjątkowy, przygotowany specjalnie na tę okazję medal.

Uczestnicy wydarzenia proszeni są o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego, w tym w szczególności o zasłanianie ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekcję rąk w czasie odbierania pakietu startowego oraz na mecie biegu, podczas dekoracji. 

Organizatorem wydarzenia są: Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Mielec.

Patronat honorowy nad biegiem objęli Prezydent Miasta Mielec Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Partnerem są również Firma Gardner Aerospace Sp. z o.o. Skup złomu MARTOM oraz E.Leclerc Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa