W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

3 Mielecki Turniej Tańca „Przedszkolak 2016”

3 Turniej Tańca Towarzyskiego „Przedszkolak 2016” jest projektem promującym taniec towarzyski jako ważnej dziedziny kultury i jednocześnie sportu. O  atrakcyjności tańca nie decydują tylko umiejętności techniczne, to również szkoła savoir vivre, to szkoła zawierania kompromisów i wspierania się, bo para taneczna stanowi najmniejszy zespół.  

Podczas turnieju zaprezentują się dzieci z przedszkoli z terenu miasta Mielca, gminy wiejskiej Mielec, gminy Tuszów Narodowy, szkoły tańca oraz towarzystw zrzeszających młodych hobbystów. Jego celem jest możliwość zaprezentowania rodzicom oraz publiczności naszego Powiatu umiejętności dzieci zdobytych na zajęciach tanecznych oraz zaprezentowanie piękna tańców standardowych i latynoamerykańskich w wykonaniu par tanecznych biorących już udział w ogólnopolskich turniejach tanecznych.

Organizatorami są Szkoła Tańca „GALA” Mielec, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu oraz Stowarzyszenie Miłośników Tańca „GALA” Mielec.

 

Turniej jest zadaniem publicznym współfinansowanym ze środków Powiatu Mieleckiego.

 

przedszkolak_2016

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa