W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne

31 finał WOŚP w Gminie Przecław

Na terenie Gminy Przecław odbędzie się 31 finał WOŚP Sztab organizuje OSP Rzemień przy wsparciu wielu firm, instytucji, osób prywatnych i wolontariuszy.

29 stycznia tj w niedzielę od godzin porannych Naszych Wolontariuszy spotkacie na terenie całej gminy przed kościołami, sklepami, stacjami paliw i na Przecławskim Rynku .

Ponadto Gramy w budynku OSP Rzemień gdzie czekamy na WAS od godz 13:00 do 20:00 z warsztatami rękodzieła prowadzonymi przez KGW w Tuszymie z bilardem, tenisem stołowym , grami planszowymi, muzyką i pyszną słodką niespodzianką od Kobiet z Pomysłem z Rzemienia.

Od godziny 14:00 zapraszamy do Mobilnego Planetarium udostępnego dla Wszystkich chętnych małych i dużych przez Fundację EDU z Mielca.

Zapraszamy o 20.00 przed budynek OSP Rzemień na Światełko do Nieba – niespodziankę przygotowują nasi strażacy

Bardzo się cieszymy , że tym roku GRA z Nami DK w Przecławiu gdzie o godzinie 16:00 na scenie z gorących serc dla wszystkich gorących serc zagrają muzycy Młodzieżowej Orkiestry Gminy Przecław wraz z przyjaciółmi – wstęp na koncert oczywiście jest otwarty!

Podczas koncertu będziemy prowadzić bardzo atrakcyjne licytacje mi. : licytujemy rejs jachtem po jeziorze tarnobrzeskim, kurs kwalifikowany pierwszej pomocy , vouchery na wypożyczenie zestawów bankietowych , prace plastyczne i rękodzieło , słodkości … ale także np. koszt domowych przetworów.

Dochód z licytacji jak i z całej kwesty prowadzonej w dniu Finału przekażemy dla WOŚP na walkę z sepsą . my też gramy dla wszystkich dużych i małych.

Zapraszamy na nasz FB Sztab WOŚP Przecław gdzie umieszczamy wszystkie bieżące informacje

Do zobaczenia ! w dniu Finału w OSP Rzemień , w DK w Przecławiu i w całe Gminie Przecław. Gramy dla Wszystkich Małych i Dużych!!!!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa