W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

4. Indywidualna jazda na czas na mieleckim lotnisku

Czwarte w pełni profesjonalne zawody kolarskie szosowe w naszym mieście. 

Organizatorzy Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Lotnisko Mielec zapraszają 26 września 2021 na Husqvarna-Gardner-Tarapata 4. Indywidualna jazda na czas na mieleckim lotnisku.

To kontynuacja kryterium rowerowego z ubiegłych lat, ale to nie koniec zmian jakie dla Was przygotowaliśmy.

Patronat honorowy i tytularny nad zawodami objęły Husqvrna Group, Gardner Aerospace oraz Firma Tarapata.

Start i meta będą zlokalizowane tym razem na terenie mieleckiego lotniska. Dla wszystkich uczestników zawodów zostanie przygotowany parking na terenie lotniska.  Trasa zawodów będzie poprowadzona pasem startowym o długości 5,3 km. Łącznie do przejechania będą 3 pętle, co da 16 km szybkiej jazdy z profesjonalnym elektronicznym pomiarem czasu.

Nowy limit 250  kolarzy podzielonych na rowery czasowe i szosowe. Przygotowaliśmy również osobne kategorie OPEN, wiekowe i firmowe dla rowerów czasowych i szosowych. Zawodnicy wystartują z pozycji zatrzymanej, pojedynczo w jednakowych odstępach czasu co 30 sekund w kolejności ustalonej uprzednio przez organizatora wyścigu. 

Kolarze nie mogą korzystać z pomocy innych zawodników, a więc nie mogą jechać parami lub grupami; w przypadku gdy jeden doścignie drugiego na trasie wyścigu musi go wyprzedzić lub zachować co najmniej dwudziestopięciometrowy odstęp.

Organizatorzy zapewnią dla wszystkich uczestników unikalne pamiątkowe medale, a dla najlepszych niecodzienne ręcznie wykonane statuetki. 

Nagrodzimy 48 zawodniczki i zawodników w trzech kategoriach wiekowych i OPEN. Tradycyjnie każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy oraz posiłek regeneracyjny.

Dwie kategorie OPEN (rowery czasowe i szosowe)
1-3 miejsce Kobiety
1-3 miejsce Mężczyźni

Kategorie wiekowe (rowery czasowe i szosowe)

1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni
16-22 lata – młodzież
23-35 lat – seniorzy
36+ – weterani

Kategorie OPEN i wiekowe nie dublują się!

Zapisy:
www.studiowizualne.com

Zapraszamy! 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa