W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Sport

4. Zimowy Triathlon w Galerii Navigator

Zapraszamy na 4. Zimowy Triathlon w Galerii Navigator, który odbędzie się 24 stycznia 2021 roku. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Galeria Navigator.

Głównym partnerem zawodów jest E.Leclerc oraz Calypso Fitness Club Mielec.Zawody rozegrane zostaną w dwóch sąsiadujących ze sobą lokalizacjach. Etap 1- pływanie, na dystansie 300 m, odbędzie na krytej pływalni w Mielcu na os. Smoczka. Następnie uczestnicy przeniosą się do Galerii Navigator, gdzie będą rywalizować na rowerkach spinningowych na dystansie 5 km oraz biegu na dystansie 2 km na bieżniach.Tak jak w poprzednich latach uczestnicy mogą liczyć na pamiątkowe medale, puchary i nagrody. Tradycyjnie przeprowadzimy Puchar Bossmena, już możecie kompletować teamy. Zawodnicy otrzymają pakiety startowe, a po wysiłku będzie czekać na nich posiłek regeneracyjny.

Tęsknicie za treningiem na basenie Pływaniem? Mamy dla Was świetną wiadomość MOSiR Mielec w ramach współzawodnictwa i przygotowywania się do zawodów da Wam taką możliwość.

Wszystkie osoby zapisane i opłacone na 4. Zimowy Triathlon w Galerii Navigator będą mogły korzystać z Basen Smoczka Mielec. w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 20:00-21:00 ⏱ zgodnie z obowiązującym cennikiem basenu.

Startujemy z treningami już od 30 listopada. Lista uczestników będzie weryfikowana przed każdym treningiem.

Zapisy i regulamin:
http://www.studiowizualne.com/

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa