W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

5. Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci

Miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Hotel Atena po raz piąty zapraszają dzieci z rodzicami na „Ekstremalny Plac Zabaw”.

Zawody, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w ubiegłych latach wracają. Tym razem specjalny tor przeszkód powstanie na terenach zielonych za Hotelem Atena, na którym będą rywalizować najmłodsi. W jego budowie pomogą nam lokalne firmy – Technika grzewcza i sanitarna Basco2, Dom-Eko, Producent wyrobów metalowych NIKmet i serwis opon Targum. KSRG Jaślany przygotuj kurtynę wodną. O logistykę zadba Bike Center.

Patronat honorowy nad imprezą objęły: Producent Suplementów Diety AvetPharma i GROKAMgbl oraz Gardner Aerospace Mielec. Dzięki temu wsparciu dzieciaki wystartują bez zapisów, limitów i opłat startowych.

Tradycyjnie przygotujemy pakiety startowe. Możemy liczyć m.in. na Froneri producenta lodów, producenta klocków Cobi czy Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie. Będzie z nami Agencja reklamowa MCDesign i Gugalika.pl.

Na trasie pomagać dzieciakom będą harcerze z mieleckiego Hufca. O bezpieczeństwo zadba również Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs.

Zapraszamy wszystkich 3 lipca od godz. 16:00!

Moc wrażeń i atrakcji gwarantowane!

A tak było rok temu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa