52. PZLA Mistrzostwa Polski U18

Od piątku do niedzieli na obiektach MOSiR-u w Radomiu rywalizowali o medale 52. PZLA Mistrzostw Polski U18 młodzi lekkoatleci rocznika 2003-2004.

LKS Stal Mielec reprezentowało 13 juniorów, którzy zostali umieszczeni na listach rankingowych Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Młodzi zawodnicy przywieźli z Radomia dwa medale, wywalczone przez chodziarzy w rywalizacji na 10 000m. Na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Piecuch, broniąc tytułu z ubiegłego roku. Jego młodszy kolega Cristian Ielo zdobył medal srebrny.

Bardzo dobry występ zanotowała Martyna Gaweł zajmując 5 i 6 miejsce w finałach A biegu na 200m i 100m.

LKS Stal Mielec zdobywając 70 punktów zajął czwarte miejsce w klasyfikacji punktowej na 213 sklasyfikowanych klubów, oraz dziewiąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Województwo podkarpackie uplasowało się na dziewiątym miejscu zdobywając łącznie 176 pkt.