W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

6 grudnia – niedziela handlowa!

Niedziele handlowe nadal funkcjonują w Polsce. W grudniu handel stacjonarnie umożliwiono 13 i 20 grudnia, a dodatkowo prezydent Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę, która również 6 grudnia ustanowiła niedzielą handlową.


Galeria Navigator już przygotowuje się na przyjęcie klientów w niedziele i zaprasza na zakupy w godz. 10.00-19.00, podobnie działają również restauracje i kawiarnie, które aktualnie wydają posiłki jedynie na wynos. Zakupy spożywcze w hipermarkecie E.Leclerc zrobisz natomiast w godz. 9.00-20.00.
Galeria Navigator dodatkowo uruchomiła specjalne miejsce parkingowe, które przeznaczone jest do odbioru zamówień z KFC bez wychodzenia z auta. Jest ono oznaczone specjalnym znakiem i znajduje się przy postoju taksówek.

Przypominamy o tym, aby podczas przedświątecznych zakupów nie zapominać o bezpieczeństwie – dezynfekować ręce, zasłaniać nos oraz usta, utrzymywać dystans od innych klientów, a w miarę możliwości parkować co drugie miejsce i korzystać z płatności bezgotówkowych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa