23 września 2019 (poniedziałek) - 18:10
00 nowych miejsc pracy w Aviatorze." />
00 nowych miejsc pracy w Aviatorze." />
00 nowych miejsc pracy w Aviatorze."/>
Informacje

600 nowych miejsc pracy w Aviatorze.

Wiosną przyszłego roku w Mielcu zostanie otwarte największe centrum handlowe w regionie – Galeria Aviator.
Nowa inwestycja to nie tylko miejsce zakupów – to przede wszystkim około 600 nowych miejsc pracy dla mieszkańców całego powiatu.

W ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy nowe centrum handlowe, którego inwestorem jest spółka Rank Progress, znacząco wpłynie na mielecki rynek pracy. Otwarcie wszystkich sklepów w Galerii Aviator wygeneruje około 600 nowych miejsc pracy. Na osoby, które jej poszukują, będą czekały przede wszystkim stanowiska związane ze sprzedażą i obsługą klienta.

– Galeria Aviator będzie doskonałym miejscem, by zrobić zakupy lubspędzić czas ze znajomymi. Trzeba jednak pamiętać, że centrum handlowe to jeden z największych pracodawców w mieście, a nawet regionie. I tak jest właśnie w przypadku inwestycji Rank Progress, która w dużym stopniu zmieni lokalny rynek pracy – mówiJoanna Szuman, Dyrektor Biura Zarządu Rank Progress SA.

Galeria w Mielcu będzie największym obiektem tego typu w regionie. Centrum będzie miało ponad 25 tys. mkw. powierzchni handlowej, przystosowanej pod wynajem, na której znajdzie się ponad 70 lokali w tym liczne butiki odzieżowe, punkty gastronomiczne oraz usługowo-handlowe, a także market budowlany i spożywczy. Oprócz sieciowych marek pojawią się również punkty handlowo-usługowe lokalnych przedsiębiorców.

– Pierwsze rekrutacje rozpoczną się pod koniec tego roku. Chętnych do pracy będą poszukiwali najemcy, ale także samo centrum handlowe oraz firmy zewnętrzne odpowiadające za obsługę techniczną Galerii Aviator, w tym utrzymanie czystości i ochronę obiektu – dodaje Joanna Szuman.

Obecnie na terenie inwestycji prowadzone są prace ziemne. Rank Progress prowadzi także proces komercjalizacji. Wśród najemców Galerii Aviator znajdą się takie marki, jak: Briju, CCC, Deichmann, Martes Sport czy Rossmann. Klienci galerii będą mieli również do swojej dyspozycji: Świat Książki, Świat Zabawek, Aptekę Cefarm, Pepco, Kolporter, Teleaces, Play, Orange oraz Biuro Podróży Nieznane Kontynenty.

O Galerii Aviator00 nowych miejsc pracy w Aviatorze." width="360" height="242" srcset="https://wcj24.pl/wp-content/uploads/2015/05/1123_maxi-360x242.jpg 360w, https://wcj24.pl/wp-content/uploads/2015/05/1123_maxi.jpg 719w" sizes="(max-width: 360px) 100vw, 360px" />

Galeria Aviator będzie liczyć blisko 34 tys. mkw. powierzchni całkowitej i ponad 25 tys. mkw. powierzchni najmu. W kompleksie znajdą się m.in.: butiki odzieżowe i obuwnicze największych sieciowych marek, liczne punkty handlowe i usługowe, strefa Food Court, supermarket spożywczy, centrum fitness, market RTV/AGD oraz wygodny parking na 1100 miejsc. Powstanie tam również pierwszy w regionie multipleks kinowy. W drugim etapie inwestycji zostanie zrealizowany również hipermarket typu Dom i Ogród.

O Rank Progress SA

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Rank Progress tworzy grupę kapitałową obejmującą spółki celowe, poprzez które realizowane są poszczególne projekty. Istotnym atutem Grupy Rank Progress jest bank ziemi, w którego skład wchodzą atrakcyjnie zlokalizowane grunty na terenie całej Polski.

Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach. Po ukończeniu obiekty te są odsprzedawane lub oddawane w najem. W latach 2001 – 2015 Rank Progress zrealizował 52 projekty inwestycyjne, w tym wybudował 13 własnych galeriii parków handlowych – w Jeleniej Górze, Legnicy i Świdnicy, Kaliszu, Kłodzku, Zamościu, Zgorzelcu, Grudziądzu, Oleśnicy, Pile, Krośnie oraz w Lipienicach k. Chojnic.

Od 2013 roku Rank Progress zajmuje się również projektami deweloperskimi z zakresu gospodarowania odpadami.

Rank Progress SA

00 nowych miejsc pracy w Aviatorze." />
00 nowych miejsc pracy w Aviatorze." />
00 nowych miejsc pracy w Aviatorze." />

Zobacz też...

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości