19 maja 2019 (niedziela) - 17:03
Slider
Image default
Informacje Materiały promocyjne Materiały video

8 marca z okazji święta kobiet, specjalna edycja „Kino na Szpilkach”[VIDEO]

W ramach imprezy premiera komedii romantycznej „Kobieta Sukcesu „.

„Dzień Kobiet” w CINEMA3D na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. 8 marca, specjalnie dla uczestniczek projektu „Kina na Szpilkach”, wyjątkowa impreza oraz przedpremierowy seans komedii romantycznej „Kobieta Sukcesu”.


Projekt Kino na Szpilach organizowane w CINEMA3D, to jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy jest premierowy hit filmowy. Tym razem uczestniczki specjalnej edycji „KNS”, będą miały okazję, jako pierwsze, zobaczyć komedię romantyczną z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa, Bartosz Gelner, Mikołaj Roznerski i Paulina Gałązka. Premierowy seans filmu „ Kobieta sukcesu” już 8 marca, w Dniu Kobiet podczas edycji specjalnej Kino na Szpilkach.

Program imprezy na slajdach:

_$KNS_Kobieta-Sukcesuy_pokaz slajdów_

 

18.00 -19:00 Zabawa „Kino na Szpilkach”
Strefa kobiecych różności (foyer kina)
Moc atrakcji dla wszystkich Pań
Szalona zabawa w sali kinowej
Moc niespodzianek od wiernych sponsorów
Premierowy seans komedii romantycznej – „Kobieta Sukcesu”

 

W filmie „Kobieta sukcesu” na ekranie zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz w zupełnie nietypowej odsłonie gościnnie wystąpił Tomasz Oświeciński.

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce.

W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze.

 

 

Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak „Lejdis” czy „Śniadanie do łóżka”, reżyserem zaś Robert Wichrowski („Francuski numer”).

Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM, który w 2017 roku wprowadził na ekrany „Po prostu przyjaźń” (reż. Filip Zylber), „Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej” (reż. Maria Sadowska), „Pokot” (reż. Agnieszka Holland), „Tarapaty” (reż. Marta Karwowska) oraz „Twojego Vincenta” (reż. Dorota Kobiela i Hugh Welchman). Od maja 2017 roku NEXT FILM rozszerzył działalność o produkcję filmową (jest koproducentem „Tarapatów”). Pierwszym obrazem wyprodukowanym przez NEXT FILM jest „Plan B” w reż. Kingi Dębskiej.

„Kobieta Sukcesu” – oficjalny zwiastun

 

 

 

 

 

 

 

 

Slider

Zobacz też...

Dodaj komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości
%d bloggers like this: