Mistrzostwa Podkarpacia w Karate Kyokushin [FOTO]

W dniu 28 września 2019r. w Sali MOSiR w Dukli zostały zorganizowane XXI Mistrzostwa Podkarpacia w Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów był Krośnieński Klub Karate Kyokushin, funkcję sędziego głównego zawodów pełnił sensei Dariusz Walas.

W zawodach wzięło udział 160 zawodników reprezentujących miasta z województwa podkarpackiego. Karatecy startowali w formule kata i kumite (walka) z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.

Nasz klub reprezentowało 6 zawodników w następującym składzie: Maksym Kremer, Matylda Kremer, Arkadiusz Wais, Maciej Kobyra, Mikołaj Kobyra, Anna Kania.

Podsumowując, mielecki klub zdobył 7 medali. W kategorii kata Mistrzem Podkarpacia został Arkadiusz Wais, a towarzyszył mu na podium z brązem Mikołaj Kobyra. W konkurencji kumite Vice Mistrzostwo zdobył Maciej Kobyra. Brązowe medale trafiły w ręce Matyldy Kremer, Anna Kania oraz Arkadiusza Wais i Mikołaja Kobyra. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za świetny występ.