W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Areszt za znęcanie się nad rodziną

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 70-letni mężczyzna podejrzany o rozbój i znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna został zatrzymany po awanturze w domu w gminie Tuszów Narodowy.

Podejrzany, będąc pod wpływem alkoholu, przyłożył nóż do gardła żonie i zażądał od kobiety pieniędzy. Dla bezpieczeństwa domowników decyzją sądu został odizolowany od rodziny. W sprawie toczy się postępowanie pod nadzorem mieleckiej prokuratury. Policjanci interweniowali wobec agresywnego i nietrzeźwego mężczyzny w jednym z domów w gminie Tuszów Narodowy.

70-letni awanturnik od kilku lat znęcał się nad rodziną wyzywając, szarpiąc i popychając żonę. Tego wieczoru, kiedy doszło do kolejnej awantury, mężczyzna przystawił nóż do szyi swojej małżonki i zażądał wydania pieniędzy, które kobieta dostała od córki. Na miejscu niezwłocznie pojawili się policjanci, którzy zatrzymali 70-letniego mężczyznę. Podejrzany był nietrzeźwy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Kolejnego dnia, po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut rozboju oraz znęcania się psychicznego i fizycznego nad rodziną.

Zebrany materiał dowodowy był podstawą do sporządzenia wniosku o areszt dla podejrzanego. Sąd przychylił się do wniosku popartego przez prokuratora i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. W sprawie toczy się postępowanie.

Za popełnione przestępstwa mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Sprawca przemocy w rodzinie trafił do aresztu

Wiadomości Mielec

Dzisiaj w Mielcu policja zanotowała zwiększoną aktywność oszustów

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa