W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Absolwent SMS Stal Mielec zagra w USA [FOTO]

Absolwent SMS Stal Mielec dawniej Piłkarskie Nadzieje – Michael Wyparło został zawodnikiem zawodowego klubu z amerykańskiego Albuquerque w Nowym Meksyku.

Michael reprezentował będzie barwy występującego w zawodowej lidze amerykańskiej ULS klubu New Mexico United, z którym to związał się dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o rok.

Klub Wyparły sezon rozpocznie za tydzień meczem wyjazdowym z Miami FC. 

Cieszy nas bardzo, iż absolwent naszej szkoły zagra w klubie z Nowego Meksyku,  w jednej drużynie z takimi  zawodnicy jak reprezentant Salwadoru – Armando Moreno, Jamajki – Neco Bent czy były bramkarz Panathinaikosu Ateny i greckiej kadry młodzieżowej –  Alexandros Tabakis. Jest to pierwszy w historii szkoły zawodnik transferowany za granicę.

Kolejny uczeń po Stecu, Piechocie i Wójciku z zawodowym kontraktem, co tylko potwierdza jakoś szkolenia w naszej placówce. Przypominam, iż Michael ma za sobą występy w Ekstraklasie, gdzie debiutował już w grudniu 2021 w barwach Stali Mielec. Był też powoływany do reprezentacji Polski U20. – komentuje Paweł Mrozik, dyrektor sportowy SMS Stal Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa