W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Akademia Komputerowa BIT-PRO zaprasza na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych!

BIT-PRO Akademia Komputerowa jest najlepszym miejscem do rozwijania pasji informatycznych i programistycznych. Miejsce w Akademii znajdzie każdy, niezależnie od wieku. Jedynym warunkiem są chęci do nauki i własnego rozwoju.

Nasi najmłodsi adepci uczą się podstaw programowania w świecie Minecraft, gry uwielbianej przez dzieci.

Młodzież i dorośli mogą zacząć swoją przygodę od programowania w języku PYTHON lub C++, dwa najbardziej popularne języki programowania wg badań przeprowadzonych wśród profesjonalnych programistów przez branżowy portal Stack Overflow.

Nie zapominamy o wszystkich tych, którzy chcieliby swobodnie poruszać się świecie internetu. Czekamy także na tych, którzy mają jeszcze potrzebę zdobywania wiedzy i którzy chcą funkcjonować w środowisku nowych technologii. Zapraszamy również osoby dorosłe i seniorów!

Prowadzimy zajęcia w trybie stacjonarnym i zdalnym, w ciągu roku szkolnego, jak również organizujemy warsztaty letnie i zimowe.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do udziału w naszych zajęciach.

Obraz może zawierać: tekst „}> BIT-PRO AKADEMIA KOMPUTEROWA”

Zapewniamy, że nie będzie to czas stracony, gdyż każdego dnia staramy się wykonywać naszą pracę rzetelnie i z najwyższą jakością, bo jak pięknie powiedział Janusz Korczak:

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało”.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony www.bitpro.edu.pl oraz profilu na FB (KLK)

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości