W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Akcja bezpieczna wieś – bezpieczne wakacje w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Górkach

Przed rozpoczęciem wakacji w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Górkach z inicjatywy Rodziców oraz Pedagoga Szkolnego przeprowadzono akcję pt. ,, Bezpieczna wieś=bezpieczne wakacje”.

W ramach tej akcji dzieci z klas młodszych spotkały się z Robertem Żyłą pracownikiem KRUS-u. Podczas spotkania dzieci oglądały film edukacyjny ,,Bezpieczne wakacje na wsi” z którego dowiedziały się jak należy się zachować aby zapobiegać wypadkom podczas prac rolnych. Po spotkaniu otrzymały grę planszową oraz drobne upominki.

Kolejnym punktem było spotkanie z druhem Markiem Czerwiem, który w bardzo przystępny sposób przekazał dzieciom wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy. Zdobyte wiadomości dzieci mogły w praktyczny sposób przećwiczyć na przygotowanym przez fantomie. Dzięki uprzejmości druha również i starsi uczniowie mogli dowiedzieć się jak udzielać pierwszej pomocy oraz przeszli mini szkolenie praktyczne.

Największą atrakcją dla wszystkich okazała się jednak możliwość zobaczenia z bliska nowoczesnych traktorów oraz maszyn rolniczych.

Za taką możliwość organizatorzy dziękują: T. Borowcowi, E.Borowcowi, W. Golbie, W.Gryglewskimu , M.Treli, T.Półgrabiemu, S.Pezdzie.
Akcję zakończyli słodkim poczęstunkiem oraz pizza ufundowaną przez Rodziców. Szczególne podziękowania kierowane są do Tadeusza Półgrabiego za zaangażowanie w organizację tej akcji.

O uczniów z klas 0-3 oraz gości zadbały Ewelina Rusek, Anna Półgrabi oraz Sylwia Stala.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa