W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Inne i charytatywne Sport

Akcja „Bilet Wsparcia” Stali Mielec zyskuje nowy blask!

Wspomóż klub i zdobądź szansę na cenną nagrodę

Po konsultacjach z Kibicami, przedstawiamy Wam całkowicie nową wersję akcji Bilety Wsparcia. Będzie można wesprzeć Klub, a przy okazji zyskać cenne pamiątki.

Obecna sytuacja w jakiej znajdują się polskie kluby stanowi bardzo duże niebezpieczeństwo dla poprawnego funkcjonowania każdego z nich. Wasze wsparcie jest dla nas ogromnie ważne, w związku z tym postanowiliśmy uruchomić sprzedaż Biletów Wsparcia* na sobotni mecz z Lechią Gdańsk. Poniżej grafiki wszystkie szczegóły, również te związane z nagrodami!

Odbiorca: FKS Stal Mielec SA

Nr. konta: 92 1020 4913 0000 9402 0177 9719

Tytuł: Bilet Wsparcia – Darowizna

Bilet-cegiełka jest formą wsparcia budżetu klubowego w trudnym czasie pandemii i braku możliwości rozgrywania meczów z udziałem publiczności.

Każda osoba może nabyć nieograniczoną ilość cegiełek.

Bilet Wsparcia można nabyć najpóźniej do dnia zakończenia kolejki, w której rozgrywany jest dany mecz.

Spośród osób, które zakupią Bilet Wsparcia po każdej kolejce zostanie wylosowana koszulka meczowa. Wygrywający losowanie będzie miał prawo wyboru – koszulka czysta, bądź z podpisami zawodników.

Bilet będzie można nabyć na dwa sposoby – stacjonarnie w sklepiku Stali oraz drogą online poprzez przelew na klubowe konto.

Bilet będzie indywidualnie spersonalizowany. Kupując online nabywca będzie mógł go otrzymać stacjonarnie w sklepiku, otrzymać go w pliku .pdf lub otrzymać go wydrukowany wysłany pocztą (osoby spoza Mielca). W przypadku wysyłki będziemy prosić o kilka dni cierpliwości.

Kupując bilet stacjonarnie nabywca najpierw otrzymuje potwierdzenie, a następnie informację, kiedy jego bilet będzie do odbioru. W przypadku kibiców, którzy będą kupować bilety na każdy mecz do końca sezonu będzie istniała możliwość odebrania wszystkich razem po sezonie.

Kupując bilet drogą online zalecany jest zakup z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby przelew był zaksięgowany przed losowaniem nagrody. Nabywcę biletu prosimy o maila na adres [email protected] wraz potwierdzeniem wpłaty.

Losowanie nagród odbędzie się komisyjnie i zostanie udokumentowane na filmie.

Każdy zakupiony bilet będzie rejestrowany i oznaczony swoim numerem, wedle kolejności ich zakupu. Np. 20/1939, 21/1939, 22/1939 itd.

Dla osoby która kupi najwięcej cegiełek, Klub przekaże gwarantowany gadżet związany z drużyną.

Ustalamy cenę jednej cegiełki na 10 zł. To znaczy, że jeśli ktoś postanowi w formie wsparcia wpłacić 50 zł, to otrzyma 5 cegiełek, a tym samym 5 szans na wygranie koszulki. Każda cegiełka (10 zł) to jedna szansa.

*Zakup biletu jest formą wsparcia dla naszego Klubu. Nie uprawnia do wstępu na stadion oraz nie podlega wymianie.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa