Slider

Rozmowa z Magdaleną Łopuszańską -managerem Calypso Fitness Club Galeria Navigator:

– Nagradzanie stałych klientów to raczej rzadkość, ale nie w sieci Calypso… czym jest FITMISJA?

– FITMISJA to program skierowany dla stałych klubowiczów. Chcemy nagrodzić naszych klientów za zaufanie i ciężką pracę. Często słyszy się o promocjach dla nowych klientów w różnych branżach, a stali klienci są zaniedbywani i często poszkodowani, bo nowości które wchodzą na bieżąco nie obejmują stałych bywalców.

Sieć Calypso stworzyła FITMISJĘ. Trenujesz z nami ? Dostajesz nagrody – po prostu :)

 – Na czym polega ta akcja?

 – Klient dostaje dzienniczek, w którym wbijamy pieczątki po zakończonym treningu. Gdy uzbiera wystarczająca ilość pieczątek dostaje nagrody. Program dzieli się na klika etapów i w każdym z nich są inne nagrody. Etap pierwszy, który już część klientów ukończyła to shaker z naszym logo, oraz trening personalny z wybranym trenerem.

 – Ile jest etapów i jakie gadżety można zgarnąć?

 – Etapów jest pięć w zasadzie to sześć bo ten ostatni to szansa na wygranie siedmio dniowej wycieczki do Tajwanu :) Partnerem akcji jest Sport Definition, który pomaga nam w akcji.

 – Dobra mamy shaker, trening personalny, wycieczkę do Tajwanu i co jeszcze ?

 – Kolejny etap to nagroda w postaci ręcznika, potem kubek termiczny, super torba sportowa i voucher dla znajomego do klubu.

Nagrody są gwarantowane, każdy dostanie nagrody za odpowiednią ilość pieczątek adekwatną do ilości wizyt w naszym klubie. Chcemy w ten sposób pokazać stałym klientom, że bez ich zaufania i lojalności nie dalibyśmy rady stworzyć tylu oddziałów w całej Polsce. Chcemy się odwdzięczyć za szacunek i systematyczność wierząc, że dzięki współpracy ze stałymi klientami jesteśmy w stanie spełnić każde marzenie, bo siła fizyczna to siła charakteru i to sprawia, że życie staje się łatwiejsze.

Dziękujemy za rozmowę i zapraszamy serdecznie do Calypso Fitness w galerii Navigator :)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider