W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Akcja trzeźwość kierowców – podsumowanie

Przez dwa dni, mieleccy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.

Podczas akcji „Trzeźwość” na drogach powiatu, funkcjonariusze skontrolowali ponad 600 kierujących. Udaremnili dalszą jazdę jednemu nietrzeźwemu rowerzyście, który wcześniej pił alkohol.

W sobotę i niedzielę, mieleccy policjanci ruchu drogowego dbali o to, aby na drogach powiatu było bezpiecznie. Przez dwa dni, w ramach działań „Trzeźwość”, funkcjonariusze reagowali na każde zachowanie niezgodne z prawem. Sprawdzali trzeźwość kierowców podczas rutynowych kontroli, ale również w wyznaczonych punktach kontrolnych, na terenie powiatu mieleckiego.

Policjanci ruchu drogowego, wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości, skontrolowali 668 kierujących. Podczas prowadzonych działań, mundurowi ujawnili 1 nietrzeźwego rowerzystę, który wcześniej pił alkohol. Funkcjonariusze ujawnili również 68 wykroczeń, z czego 49 to przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Ponadto zatrzymali 3 dowody rejestracyjne.

Piłeś – nie jedź! – to motto, które powinno przyświecać każdemu kierowcy. Dlatego jeśli widzisz, że nietrzeźwa osoba chce prowadzić pojazd, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy, ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa