W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Amatorzy perfum ujęci przez policję

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży perfum o wartości 580 złotych. Zatrzymani to 26 i 33-letni mieszkańcy Mielca. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia.

Mieleccy policjanci ustalili, że w ubiegłym tygodniu w jednej z drogerii na terenie starego miasta doszło do kradzieży perfum o wartości 580 złotych. W ustaleniu tożsamości sprawców przestępstwa pomógł zainstalowany wewnątrz drogerii monitoring, który zarejestrował, jak mężczyźni chowają pod bluzy i do kieszeni spodni 5 sztuk perfum. 

 

Kilka dni po kradzieży sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów. Mężczyźni mają 26 i 33 lata. Obaj znani są policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni tuż po kradzieży sprzedali skradzione perfumy przypadkowo napotkanym osobom za kwotę dużo niższą niż ich rzeczywista wartość.

W chwili zatrzymania mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnych aresztach funkcjonariusze przedstawili podejrzanym zarzut kradzieży. Obaj mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież odpowiedzą przed sądem.

KPP, Urszula Chmura

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości