W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Amfetamina w mieszkaniu na osiedlu „Miasteczko Młodego Robotnika”

Kobieta i mężczyzna usłyszeli zarzut posiadania narkotyków i zostali objęci policyjnym dozorem. Policjanci ujawnili narkotyki podczas kontroli osobistej oraz na przeszukaniu w mieszkaniu mężczyzny. Za posiadanie narkotyków mieszkańcom Mielca grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że młody mieszkaniec Mielca może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mężczyznę na ulicy MMR, kiedy wraz z 20-letnią znajomą siedzieli w samochodzie marki Ford Focus. Podczas kontroli osobistej przy obojgu, policjanci ujawnili woreczki strunowe z białą substancją.

Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni na komendę. Zabezpieczone przy nich substancje zbadano testerem narkotykowym, który potwierdził, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę, natomiast kobieta mefedron. Podczas przeszukania, w domu mężczyzny policjanci znaleźli kolejną porcję narkotyku, która trafi do badań w policyjnym laboratorium.

Podejrzani zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Następnego dnia funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym zarzut posiadania narkotyków. Obydwoje przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. O dalszym losie młodych ludzi zadecyduje sąd. Na podstawie zebranego materiału dowodowego podejrzani zostali objęci przez prokuratora policyjnym dozorem. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa