W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Amfetamina w seacie

Policjanci ogniwa patrolowego ujawnili narkotyki w samochodzie, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut posiadania i udzielania narkotyków jednemu z nich.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Podczas patrolu, uwagę funkcjonariuszy zwrócił seat, który stał zaparkowany w zaciemnionym miejscu, przy ulicy Inwestorów w Mielcu. Policjanci podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn znajdujących się w samochodzie. Okazali się nimi 16, 19 i 22-letni mieszkańcy gminy Tuszów Narodowy. Młodzi mężczyźni nie potrafili jednoznacznie wskazać po co przyjechali do Mielca i co robią w tym miejscu. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, przypuszczali że mają oni coś do ukrycia. W trakcie sprawdzania, w samochodzie funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli „nerkę” z kilkoma woreczkami strunowymi z zawartością białej substancji.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, ponieważ żaden z nich początkowo nie przyznawał się do kogo należy saszetka. Biały proszek znajdujący się w woreczkach strunowych został poddany badaniu narkotesterem, który potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut udzielania osobie małoletniej i posiadania narkotyków 19-letniemu mężczyźnie. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa