W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Andrzej Świder, Komendant Powiatowy Policji odszedł na emeryturę

Po 30 latach służby inspektor Andrzej Świder zawiesza mundur w szafie. Szef mieleckiej policji pożegnał się w piątek ze swoimi podwładnymi.

4 marca, w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu odbyło się uroczyste spotkanie podczas, którego inspektor Andrzej Świder, komendant policji w Mielcu pożegnał się ze swoimi współpracownikami i przedstawicielami samorządów.

Ustępujący komendant podziękował samorządowcom, funkcjonariuszom i pracownikom mieleckiej komendy za współpracę i życzył równie udanej współpracy z jego następcą, którym został komisarz Jacek Juwa.

Głos zabrali także zaproszeni goście. – Wysoko oceniamy Pańskie zaangażowanie i wysiłki na rzecz poprawy bezpieczeństwa publicznego, jakości pracy policji oraz funkcjonowania Komendy Powiatowej Policji w Mielcu – powiedział starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła, wręczając komendantowi kwiaty i drobny upominek. 

Mundurowi wręczyli komendantowi pamiątkowy prezent, jakim była szabla oficerska. Zaproszeni goście obdarowali natomiast odchodzącego na emeryturę policjanta okolicznościowymi dyplomami oraz wiązankami kwiatów, a nowemu komendantowi życzyli powodzenia w pracy zawodowej i wyrażali nadzieję, że ich współpraca z mielecką Policją będzie wzorowa.

 

1671877584  1922345642  2033269270

 

Zobacz też...

Kawa z Ciachem [FOTO, VIDEO]

Redaktor naczelny

Stanowisko klubu radnych PiS dotyczące planu naprawczego Szpitala Specjalistycznego w Mielcu

Redaktor naczelny

SDK – Obrazy marynistyczne na warsztatach malarskich [FOTO]

Redaktor naczelny