W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Andrzejki 2019. Pan Li w Przecławiu [VIDEO]

Mówią, że jest najlepszym komikiem wśród iluzjonistów i najlepszym iluzjonistą wśród komików. Jako jedyny w Polsce łączy sztukę kabaretową z efektownymi pokazami iluzjonistycznymi. Rozśmiesza do łez i zdumiewa. Nazywają go również mistrzem mikroiluzji.

Magia na wyciągnięcie ręki to jego druga specjalność. Zawsze znajduje sposób, żeby rozbawić i oczarować publiczność. Kiedy występuje nic nie jest w stanie go zaskoczyć, to on zaskakuje.

O kim mowa? Nazywa się Przemysław Lieske. Pan Li to jego zawodowy pseudonim. Jest profesjonalnym iluzjonistą, artystą estradowym, komikiem i magikiem kabaretowym. Występuje od kilkunastu lat. Jego talent i sceniczne umiejętności docenili m.in. widzowie TVN, TV4 i telewizji Polsat. W 2017 zdobył pierwszą nagrodę na ogólnopolskim przeglądzie komików One Man Show w Koszalinie. Jako iżulionista zachwycił jurorów 8. edycji programu “Mam Talent!”, gdzie dotarł do wielkiego finału. Jego specjalnością są komediowe pokazy iluzji.

Jesienią Pan Li zawita w nasze strony. Już dziś zapraszamy na Andrzejki z iluzją i kabaretem. Piątek, 29 listopada Dom Kultury w Przecławiu – już dziś warto zarezerwować ten termin.

Sala przecławskiego Domu Kultury pomieści 300 widzów. Lokalizacja jest dogodna dla mieszkańców Mielca, Kolbuszowej, Dębicy czy Radomyśla. Dojazd do Przecławia na miejsce wydarzenia zajmie Wam nie więcej jak 20 minut.

Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Gmina Przecław oraz Dom Kultury w Przecławiu. Występ wspierają Producent suplementów diety AvetPharma, Agencja Reklamowa MCDesign, Restauracja Fratelli oraz Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Wydarzeniu patronują portale promocja.mielec.pl, hej.mielec.pl, wcj24.pl, korso.pl. Tygodnik Regionalny Korso i Wieści Regionalne.

Sprzedaż biletów onine na stronie: www.studiowizualne.com

Stacjonarnie w Antykwariacie, ul. Jana III Sobieskiego 1, 39-300 Mielec od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00

Zamówienia grupowe od 10 biletów można zamawiać na [email protected] lub pod numerem telefonu 602739362.

Zobacz też...