W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Materiały video

Anita Róg – członkiem ZLP [VIDEO]

Anita Róg – uczennica w klasie maturalnej II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Mielcu, decyzją Komisji Weryfikacyjnej przy Zarządzie Głównym, została przyjęta w poczet członków Związku Literatów Polskich.

Członkini, Mieleckiego Towarzystwa Literackiego, pochodzi z Porąb Dymarskich. Za osiągnięcia w nauce zdobyła dotąd wiele nagród i wyróżnień. To najprawdziwsza artystyczna dusza– gra na gitarze i keyboardzie, śpiewa, recytuje, rysuje i pisze wiersze. Brała udział w rozlicznych konkursach literackich i muzycznych.

Ma na swoim koncie rozmaite nagrody– stypendia artystyczne, kilkakrotne zwycięstwa w ogólnopolskich konkursach literackich i przeróżne wyróżnienia. Poezja jest dla niej czymś bardzo arcyważnym w życiu, to dzięki niej wyraża siebie i swój sposób postrzegania świata.

Wydała do tej pory następujące tomiki poetyckie: „Goniąc marzenia”(2015) oraz „Twarzą wiatru”(2016), „Pisane ciszą”(2017) i „Szepty Nieznajomej”(2018) – dwa ostatnie wydane nakładem MTL. Wielokrotnie odbyły się, w różnych miejscowościach, jej promocje  i spotkania autorskie. W Mielcu debiutowała  piątym numerze „Artefaktów” (2016). W 2017-2018 r. jej teksty trafiły do „Dygresji”- Mieleckiego Rocznika Literacko-Kulturalnego i innych czasopism. Jest najmłodszym, w skali całego kraju, i piątym członkiem ZLP – w składzie MTL. 

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nasi księża z medalami Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Debata z udziałem kandydatów na prezydenta Mielca w II turze wyborów [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Czy Mielec powróci do lotniczej potęgi? [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa