W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Ankieta konsultacyjna magistratu

Jakim wariantem wynajmu mieszkania jesteście Państwo zainteresowani?

                Szanowni Państwo,

Gmina Miejska Mielec rozważa realizację, za pośrednictwem spółki komunalnej,  programu budowy mieszkań na wynajem w zabudowie wielorodzinnej, w rejonie skrzyżowania ulic Powstańców Warszawy i Witosa.

W celu dostosowania założeń tego programu do preferencji i potrzeb mieszkańców,  serdecznie zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety konsultacyjnej. Proszę mieć na uwadze, że wypełnienie ankiety nie rodzi ani po stronie Mieszkańca ani po stronie Gminy Miejskiej Mielec żadnych praw i obowiązków, ma jedynie dać odpowiedź jakim wariantem zamierzonego programu zainteresowani są ewentualni przyszli użytkownicy mieszkań. W ramach pierwszego etapu, rozważa się wybudowanie 73 mieszkań o powierzchni od 35 mdo 75 m2 z przeznaczeniem zarówno dla osób mieszkających na obszarze gminy jak i mających zamiar tu zamieszkać.

 Aktualnie analizowana jest możliwość budowy mieszkań w 2 wariantach: wariant 1 – mieszkania wyłącznie na wynajem bez możliwości nabycia ich własności oraz wariant 2 – mieszkania na wynajem z możliwością dojścia do własności, najwcześniej po 5 letnim okresie zamieszkiwania.

Poniżej opisane zostały główne założenia obu wariantów.

Projekty rzutu kondygnacji budynku zostały zamieszczone:

Każda osoba, która chce wziąć udział w badaniu opinii, może wypełnić ankietę internetową dostępną TUTAJ  albo pobrać wersję papierową ankiety lub w Biurze Obsługi Mieszkańca i wrzucić do urny w terminie od 27.06.2019r. do 18.07.2019 r.

Prezydent Miasta Mielca

Jacek Wiśniewski

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa