W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne Materiały video

Anna, Elsa i Olaf na wielkim ekranie Cinema3D [VIDEO]

Po sześciu latach studio Walta Disneya prezentuje „Krainę lodu 2” – kontynuację jednego ze swoich najbardziej spektakularnych animowanych hitów.

Film będzie miał premierę 22 listopada br., a bilety w ramach przedsprzedaży w kinach sieci Cinema3D są dostępne już od 8 listopada br.

Anna, Elsa, Olaf i reszta bohaterów wracają w kontynuacji jednego z najbardziej spektakularnych animowanych hitów. „Kraina lodu” sprawiła, że dzieci na całym świecie poczuły, iż „mają tę moc”. Młodsi i starsi kinomani pokochali głównych bohaterów, szczególnym uczuciem darząc Olafa, nieporadnego bałwanka o złotym sercu. Film stał się popkulturowym fenomenem i do dziś jest wspominany jako jedna z najlepszych bajek Disneya. Już 22 listopada zadebiutuje „Kraina lodu 2″, czyli dalszy ciąg przygód sióstr Anny i Elsy oraz ich przyjaciół: wspomnianego już Olafa, dzielnego Kristoffa oraz niegodziwego Hansa.

Fani pierwszej części odliczają dni do premiery „Krainy lodu 2”. Dla wszystkich chcących obejrzeć animację jak najwcześniej Cinema3D przygotowała przedsprzedaż biletów na premierowe seanse.

Od 8 listopada br. bilety na „Krainę lodu 2” do sieci Cinema3D można kupić w kasach kinowych oraz przez stronę www.

  1. Już dziś kup bilety na „Krainę lodu 2”

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa