W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Materiały video

„Antrakt” – prezentuje Szekspira [VIDEO]

Grupa Teatralna „Antrakt” działająca pod egidą Domu Kultury SCK przygotowuje spektakl szekspirowski. Premiera zapowiadana jest na jesień tego roku, ale już teraz fragmenty spektaklu młodzi mieleccy aktorzy nagrali i chcą zaprezentować mieleckiej publiczności.

Okazja jest przednia: po raz 60. obchodzimy w Polsce Międzynarodowy Dzień Teatru. Specjalnie na ten dzień Magdalena Betleja, aktorka i instruktorka Grupy Teatralnej „Antrakt”, przygotowała wraz z młodymi adeptami sztuki scenicznej film z fragmentami spektaklu, który bazuje na dziełach Wiliama Szekspira. Spektakl w całości „Antrakt” pokaże jesienią, ale jego fragmenty mielecka publiczność będzie mogła obejrzeć już 27 marca.

Aktor „Antraktu” wciela się w postać Szekspira, najsłynniejszego autora sztuk scenicznych, aby wprowadzić nas w świat najbardziej znanych dramatów szekspirowskich. A jeśli tak, to z pewnością możemy liczyć na emocje przeżywane przez Hamleta, Makbeta oraz Romea i Julię. Sceniczny Szekspir opowie nam o swoich sztukach, ich bohaterach, o poezji i emocjach, które tylko on potrafił budować i eskalować do granic możliwości w swoich największych dziełach. 

Wybrane fragmenty z „Makbeta”, „Romeo i Julii” i „Hamleta” w wykonaniu aktorów „Antraktu” możemy zobaczyć w specjalnie przygotowanym filmie, którego premiera odbędzie się 27 marca o godz 16 na kanale YouTube SCK.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa