W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Apel Pogotowia Ratunkowego w Mielcu

Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną wirusem COVID 19 zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc na rzecz Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Wsparcie – tak w formie finansowej, jak i rzeczowej – jest teraz niezbędne placówce, aby mogła radzić sobie na bieżąco z licznymi wyzwaniami stojącymi obecnie przed ratownictwem medycznym.

Stoimy przed koniecznością zakupu ogromnej ilości środków ochrony osobistej dla ekip ratowniczych, dla naszych pacjentów, a ponadto uruchomienia dodatkowego transportu medycznego oraz wyposażenia karetek w sprzęt medyczny. Niestety w obecnej sytuacji tradycyjne finansowanie ochrony zdrowia nie jest wystarczające. Państwa wsparcie byłoby bezcenne w sytuacji, w której musimy reagować sprawnie i w zgodzie z procedurami dotyczącymi działania w sytuacji pandemii, bo tylko wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny są teraz w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Po wygaszeniu pandemii, wszystkie zakupione sprzęty, będą wykorzystane do bieżącej działalności placówki na rzecz pacjentów.

Państwa gest miałby dla nas ogromną wagę i stałby się częścią tego rozdziału historii naszego miasta i regionu. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu, poradzimy sobie z tym kryzysem, a pracownicy i mieszkańcy będą wdzięczni każdemu, kto w tym pomógł.

Jeśli wyrazicie Państwo wolę wpłaty, prosimy by jej dokonać na wyodrębnione konto bankowe: 41 2030 0045 1110 0000 0232 2420.

Jeżeli uznacie Państwo za właściwe wspomóc nas rzeczowo, prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 17 78 00 553) lub mailowy ([email protected]) w celu ustalenia zakresu wsparcia najpilniej potrzebnego w tym momencie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Mikołajkowe spotkanie pokoleń w Sokolni [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dno tabeli Tauron Ligi osiągnięte. Pałac Bydgoszcz – ITA TOOLS Stal Mielec 3:1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa