W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

APPN SMS Stal Mielec piąte na Mistrzostwach Polski

Piąte miejsce w Futsalowych Mistrzostwach Polski U15, zajęli uczniowie SMS STAL MIELEC reprezentujący klub AP Piłkarskie Nadzieje.

Udział w turnieju finałowym to rezultat awansu we wcześniejszych trzech rundach eliminacyjnych, gdzie podopieczni trenerów Sekuły i Skowrona wyeliminowali min. Legię Warszawa.
W trwających od czwartku do niedzieli zawodach w odległej Lubawie, Mielczanie rozegrali cztery spotkania. W grupie nie mięli sobie równych i z kompletem 9 punktów awansowali do czołowej ósemki w kraju.

W ćwierćfinale „biało-niebiescy” nie sprostali rywalom z Łęczycy, którym ulegli nieznacznie 2:3. Pocieszeniem był fakt zdobycia indywidualnego wyróżnienia przez Kacpra Wołowca, który z 7 trafieniami i średnią 1.75 bramki na mecz został najlepszym strzelcem mistrzostw.
Ten sezon i występy naszych drużyn pokazał, iż droga jaką obraliśmy i bliska współpraca z KF STAL MIELEC to słuszny kierunek. We wszystkich trzech kategoriach zaprezentowałyśmy się bardzo dobrze, a w dwóch tj. U13 i U15 znaleźliśmy się w czołówce w kraju. W tym miejscu należy też wspomnieć, iż wyjazd na turniej finałowy do Lubawy wsparły: Miasto Mielec, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej oraz Energia Euro Park. Bardzo dziękujemy za pomoc i prosimy o więcej” – podsumowuje Paweł Mrozik, wiceprezes AP Piłkarskie Nadzieje

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka Strefa Kibica

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa