W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

APPN SMS Stal Mielec z awansem w Futsalowych Mistrzostwach Polski

Udany występ zawodników APPN SMS STAL Mielec w II rundzie Futsalowych Mistrzostw Polski. W rozgrywanych w podkieleckich Nowinach, podopieczni trenera Sekuły zajęli drugie miejsce i zapewnili sobie udział w kolejnej fazie rozgrywek.

Po wygranej w Mielcu i drugim miejscu w Nowinach uczniowie SMS Stal Mielec są coraz bliżej udziału w turnieju finałowym, który zostanie rozegrany w Lubawie (warmińsko-mazurskie). Przypominamy, iż już za tydzień ich młodsi koledzy reprezentować będą Mielec i Podkarpacie w turnieju finałowym, który rozegrany zostanie w Szczyrku.
Poniżej komplet wyników drużyny:
1:2 ze Stalą Rzeszów, 5:2 z KF Sobek Kraków i 5:1 z KF Nowiny
Zagraliśmy w składzie: Kusak, Purski – Szady, Garboś, Wołowiec, Gaj, Gancarz, Skowron, Woś, Szlęk

Złote i srebrne medale dla drużyny 2012 AP Piłkarskie Nadzieje w halowym turnieju w Staszowie. Trener Jacek Cyganowski do boju wystawił dziś dwie ekipy i to one nadawały ton wśród pozostałych pięciu drużyn. Zawodnicy APPN nagrodzeni zostali też indywidualnymi wyróżnieniami. Szymon Padykuła wybrany został najlepszym bramkarzem turnieju, a Franciszek Kuźniar ustrzelił tytuł „króla strzelców”.


Skład APPN : Babula Piotr, Kuźniar Franek, Kołacz Leon, Lenart Jan, Bajor Maksymilian, Miłosz Marek, Krawiec Marcel, Rusin Tomasz, Róg Allan i Padykuła Szymon, Cichowski Dawid, Kuźniar Franciszek, Hyjek Hubert, Kudła Błażej, Gadziała Mateusz oraz Sebastian Chorążak, Filip Paluch, Maksymilian Flis.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa