W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

APPN w Enea Cup

Piłkarskie Nadzieje nie zwalniają tempa. W sobotę dwie najmłodsze drużyny APPN wzięły udział w turnieju Enea Cup rozgrywanego w Połańcu z okazji dni tego świętokrzyskiego miasta.

W turnieju oprócz dzieci z Mielca zagrało jeszcze 12 ekip z Kielecczyzny, min. Wisła Sandomierz, KSZO Ostrowiec Św. i gospodarze Czarni Połaniec.
W gronie tym, podopieczni trenerów Mrozika i Górskiego byli bezkonkurencyjni. Chłopcy wygrali wszystkie swoje mecze, a dziewczynki doznały tylko jednej porażki. Zawody rozgrywane były w formie festiwalu bez klasyfikacji i zapisywania wyników. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone okazałymi pucharami, a każdy mały piłkarz i piłkarka złotym medalem.
W turnieju zagrało dzisiaj  osiemnaścioro dzieci, chłopcy z rocznika 2016 oraz dziewczynki 2014 – 2016. Cieszy nas, że dzieci chcą się bawić na świeżym powietrzu i aktywnie spędzać czas wolny. Turniej bardzo dobrze zorganizowany z dużą ilością gry i krótkimi przerwami. Dla sporej grupy dzieci, była to pierwsza okazja do rywalizacji z przeciwnikiem i wyjazdu bez rodzica. Spisali się bardzo dzielnie” – komentuje trener Paweł Mrozik.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa