W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Areszt dla sprawcy rozboju przy Alei Niepodległości

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju przy Alei Niepodległości w Mielcu. Mężczyzna siłą wszedł do lokalu, uderzył i zastraszył pracownicę, po czym zabrał blisko 5 tysięcy złotych i uciekł. Decyzją sądu, podejrzany najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 30 maja br., po godz. 14. Jak ustalono, młody mężczyzna wtargnął do lokalu znajdującego się przy Alei Niepodległości, popchnął, a następnie uderzył oraz zastraszył pracującą tam kobietę, po czym zabrał blisko 5 tysięcy złotych i uciekł. Przez kilkanaście godzin trwały intensywne czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Policjanci ustalili, że podejrzanym o dokonanie rozboju może być 29-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna jest znany funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych przestępstw. Następnego dnia po zdarzeniu, mężczyzna został zatrzymany.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut rozboju. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Policjanci zwrócili się do mieleckiej prokuratury o wystąpienie z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Mielcu, o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci 2 miesięcznego aresztu.

Za przestępstwo rozboju mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa