W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Areszt za posiadanie marihuany

Policjanci zatrzymali dwoje 20-letnich mieszkańców gminy Gawłuszowice, przy których ujawnili narkotyki. Kobieta i mężczyzna spędzili noc w policyjnym areszcie.

Usłyszeli zarzuty posiadania oraz posiadania i udzielania narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili, że grupa młodzieży, przebywająca w okolicy żwirowni w Otałęży, może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali osoby, kiedy odjeżdżały z ustalonego miejsca. Kierującą volkswagenem golfem była 20-letnia kobieta, pasażerami 20-letni mężczyzna i dwóch 19-latków. Policjanci wylegitymowali osoby. W odzieży 20-letniej kobiety i 20-letniego mężczyzny policjanci ujawnili woreczki strunowe z zawartością marihuany. Podejrzani o posiadanie narkotyków zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Podczas czynności wykonywanych w tej sprawie funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna udzielał narkotyków swoim znajomym. Podczas przeszukania w domu mężczyzny policjanci ujawnili kolejną porcję marihuany.

Od kobiety funkcjonariusze pobrali krew do badań, aby sprawdzić czy nie kierowała pojazdem pod wpływem środków odurzających. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić kobiecie zarzut posiadania narkotyków, natomiast mężczyźnie zarzut posiadania i udzielania narkotyków.

Oboje przyznali się do stawianych im zarzutów i złożyli wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa