W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Areszt za posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców gminy Cmolas, którzy mieli przy sobie substancje zabronione. Oboje wpadli podczas kontroli drogowej. W schowkach volkswagena, którym jechali oraz odzieży 21-letniego kierowcy i 18-letniej pasażerki, funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

W sobotę około 22.30, kolbuszowscy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, patrolujący ulicę Rzeszowską, zwrócili uwagę na kierującego volkswagenem, którego pojazd nie miał sprawnego oświetlenia. Funkcjonariusze pojechali za kierowcą i używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych podali mu sygnał do zatrzymania się. Kiedy kierowca passata nie reagował na podawane sygnały, policjanci zajechali mu drogę, uniemożliwiając dalszą jazdę.

Podczas wykonywanych czynności policjanci wyczuli od 21-letniego kierowcy volkswagena charakterystyczny zapach narkotyków. Mężczyzna i jadąca z nim 18-letnia pasażerka zostali przeszukani. Funkcjonariusze zabezpieczyli schowany w paczce po papierosach oraz odzieży kierowcy susz roślinny. W schowku volkswagena znajdowały się woreczki strunowe z białym proszkiem, kryształkami oraz tabletkami. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci zabezpieczyli także małą wagę, młynek i bibułki. Dwa woreczki z suszem miała w odzieży także 18-latka. Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. 

Badania zabezpieczonych substancji testerem narkotykowym potwierdziło, że zawierają one substancje zabronione.   

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 21-latka, który wykazał, że mężczyzna był trzeźwy. Dodatkowo pobrano mu krew do badań na zawartość substancji psychoaktywnych. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny volkswagena, ponieważ nie posiadał ważnych badań technicznych.

W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa